web yazılım ve tasarım hizmetimiz

web yazılımı

NEDEN GDM AJANS

AMACINIZA UYGUN WEB SİTESİ

İş alanınıza veya kişisel amaçlarınıza uygun web sitenizi tasarlıyoruz.

domain, hosting ve ssl ücretsiz

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus luctus nec

uygun fiyatlı ve hızlı teslim

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus luctus nec

3 ay ücretsiz destek

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus luctus nec

NELER SAĞLIYORUZ?

GDM Ajans Olarak Sizlere;

 • İstenilen Alt Yapıda Web Tasarımı ve Yazılımı
 • Ücretsiz SSL, Domain ve Hosting
 • 3 Ay Ücretsiz Destek
 • Google Sıranızı Kontrol Etmek ve Raporlamak
 • Müşteri Deneyimine Tasarımlar
 •  Kısa Sürede Teslim
SAĞLIYORUZ.

NELER SAĞLAMIYORUZ?

GDM Ajans Olarak Sizlere;

 • Kalitesiz Hizmet
 • Uzun Teslim Günleri
 • Yüksek Fiyatlar
 • Desteksiz Bırakmak
 • Müşterilerinize Uygun Olmayan Tasarımlar
SAĞLAMIYORUZ.

SIK SORULAN SORULAR

Hizmetlerimizin Tamamı Garantilidir. Eğer Kullanıcı Tarafından Yapılan Bir Hata Söz Konusu Değil ise 12 Ay Boyunca Garantimiz Altındadır.

Evet. Web Sayfanızın Kullanım Alanına Göre Uygun Gördüğümüz Domain, Hosting ve SSL’i Biz Karşılıyoruz. Eğer Siz Daha Üst Bir Hosting ve SSL Kullanmak İsterseniz Aradaki Farkı Ödeyerek Satın Alabiliyorsunuz. Domain Adresinizi Belirleyerek Tarafımıza Bildirmeniz Yeterli Olmaktadır.

Domain, Hostin ve SSL Hizmetini 12 aylık Olarak Ücretsiz Kullanabileceğiniz Şekilde Sağlıyoruz. 12 Ay Sonunda Tarafınızca Karşılanmaktadır.

Evet. İçerisine Sizin İş Kolunuz İle Alakalı 2 Adet Blog Yazısı Ekliyoruz.

Web Sayfanız Bittiğinde Mevcut Olan En Yüksek SEO Puanına Ulaştırıyoruz. Ve Google’da Görünür Olup Olmadığını 3 Ay Boyunca Her Gün Kontrol Ediyoruz. İlk Sıralara Çıkmasına Yönelik Hazırladığımız WEB Sitenizde SEO Çalışmaları Sürekli Yapılarak İlk Sıralarda Kalıcı Bir Yer Edinmesini Sağlayabilirsiniz.

Kesinlikle Hayır. Size 3 Ay Ücretsiz Destek Oluyoruz. Yazı Ekleme, Çıkarma, Ürün Ekleme, Sipariş Kontrolü Gibi Konularda Bu Süre İçinde Deneyim Kazanıyorsunuz.

Bize Aklınızdaki Projeyi Anlatmanız Halinde Ekibimiz İle Hangi Alt Yapıyı Kullanmanız Gerektiğine Karar Veriyor ve Size Öneriyoruz.

Müşterilerimiz Ne diyor?

GDM Ajans işletmemizin IT Bölümü gibi çalışmakta. İşletmemizin ve Danışanlarımızın Web Tasarımı ve Yazılımı konularında destek olmuştur.
for you fitness ekipmanları
fOR YOU FİTNESS
ÜRETİM VE HİZMET
Tanıtım sayfamızın tasarımsal olarak en iyi şekilde yapılmasına özen gösteren firma yapımızı en iyi şekilde anlayarak müthiş projelere imza attı. IT Partnerimiz olarak uzun soluklu bir çalışma hayatımız olacaklar.
dente siyah sarımsak
Dente Siyah Sarımsak
Üretim