Kurumsal Web Sitesi ve Kurumsal Web Site Tasarımı

Günümüzde dijitalin hızla ilerlemesi firmaların dijital ortamda bulunmasını ve kurumsal web sitesi ve oluşturmayı zorunluluk haline getirmiştir. Markanızın, hizmetlerinizin ve ürünlerinizin internet ortamında her gün binlerce kez arandığı biliyor muydunuz? İnternetin ve dijitalin gelişmesi ile artık müşterileriniz internet ortamında hızlıca bir araştırma yaparak sahip olmak istedikleri ürün veya hizmete ulaşarak sipariş vermektedir. Siz de markanızı veya hizmetlerinizi sunacak bir kurumsal web sitesine sahip olmanız gerekmektedir. Kurumsal web sitesine en ekonomik koşullarda sahip olmak için buraya tıklayarak Whatsapp hattımızda hızlıca bilgi alabilirsiniz. Ek olarak e-ticaret sitesi hakkında da bilgi almak için buraya tıklayabilir veya whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Kurumsal Web Sitesi nedir?

kurumsal web sitesi
kurumsal web sitesi

 

Kurumsal Web Sitesi ve Kurumsal Web Sitesi Tasarımı Nedir?

Web siteleri Kurumsal web sitesi ve e-ticaret sitesi olarak ayrılmaktadır. Kurumsal web sitesi markanızın veya firmanızın son kullanıcı (tüketici ve müşteri) ile buluştuğu dijital platform olarak nitelendirebiliriz. E-ticaret sayfası ise ürün veya hizmetlerinizin online olarak kredi kartı veya farklı ödeme yöntemleri ile satılmasına olanak sağlayan web siteleridir. E- ticaret sistemleri hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. Firmaların kurumsal web sitesinin olmaması müşterileriniz gözünde olumsuz bir durumdur. Dijitalleşme ile birlikte potansiyel müşterileriniz internet ortamında markanızı, hizmetlerinizi veya ürünlerinizi arıyor ve size ulaşmayı umarlarken rakibinize gidiyor olabilir. Bu sebeple kurumsal web sitesi mecburi ve zorunluluk arz eden bir durum haline gelmiştir. Kurumsal web sitesi tasarımı ise oluşturulan web sitelerinin kurumsal kimliğe ve kullanışlılığa uygun şekilde tasarlanması anlamına gelmektedir. Peki kurumsal web sitesi nasıl olmalıdır?

 

Kurumsal Web Sitesi ve Kurumsal Web Sitesi Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Kurumsal web sitesinin temel amacı markanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi en doğru şekilde yansıtmalıdır. Kurumsal web sitenin tasarımı bütünlük sağlamalıdır ve kullanışlı olmalıdır. Örneğin kurumsal kimliğiniz ile uygun olmayan renkler ile yapılan bir web site tasarımı doğru imajı ve algıyı vermemektedir. Ek olarak kullanışlı olmayan bir web sitesi de müşterilerin sitenizi terk etmelerine yol açacaktır. Örneklere ek olarak kurumsal web sitesi; sizin tarafınızdan da kolayca yönetilebilecek şekilde yönetim paneline sahip olmalı, mobil cihazlar artık daha çok kullanıldığı için mobil uyumlu olmalı, hızlı ve SEO uyumlu olmalıdır. Kurumsal web sitesi ve kurumsal web sitesi tasarımı nasıl olmalıdır? sorusunu özetleyecek olursak;

 • Kurumsal web sitesi mobil uyumlu olmalıdır.
 • Kurumsal web sitesi tasarımı kurumsal kimlik ile bir bütün şekli ile oluşturulmalıdır.
 • Kurumsal web sitesi göze hitap edecek şekilde tasarlanmalıdır
 • Kurumsal web sitesi hızlı çalışmalıdır.
 • Kurumsal web sitesi seo uyumlu olmalıdır
 • Kurumsal web sitesi ürünleri veya hizmetleri iyi yansıtmalıdır
 • Kurumsal web sitesi kullanışlı olmalıdır (UX/UI)
 • Kurumsal web sitesi yönetim paneline sahip olmalıdır.
 • Kurumsal web sitesi google içerisinde yer alacak şekilde kayıtları yapılmış olmalıdır.

Kurumsal Web sitesinde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalar; SEO uyumlu ve SEO altyapısının oluşturulmasıdır. Kurumsal web siteniz var fakat SEO tarafında eksik ise bizimle buraya tıklayarak iletişime geçebilir, veya buraya tıklayarak Whatsapp hattımızda hızlıca bilgi alabilirsiniz. Peki Kurumsal Web Sitesi Fiyatları Nelerdir?

kurumsal web sitesi
kurumsal web sitesi

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları Nedir?

Kurumsal Web Sitesi fiyatları istediğiniz altyapıya ve tasarıma göre değişiklik göstermektedir. Kurumsal web sitesi en kaliteli şekilde en ekonomik koşullarda yaptırmak için bizimle buraya tıklayarak iletişime geçebilir, veya buraya tıklayarak Whatsapp hattımızda hızlıca bilgi alabilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi ve Kurumsal Web Site Tasarımı Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kurumsal web sitesi yaptırırken kesinlikle özgünlük durumu ve referanslar kontrol edilmelidir. Kaliteli ve müşterilerinizi artıran bir web sitesi istiyorsanız kesinlikle kurumsal web sitesini oluşturacak firma ile sözleşme yaparak haklarınızı güvenceye almalı ve aşağıda yer alan sizin için oluşturduğumuz listeyi sormalı ve araştırmalısınız;

 • Sözleşme yapacak mıyız?
 • mobil uyumlu olacak mı?
 • özgün içeriklerle mi oluşturulacak?
 • Kurumsal Web Sitesinin içeriklerini ben mi gireceğim?
 • Seo uyumlu olacak mı?
 • Hız testi en az kaç çıkacak?
 • Ne kadar süre ücretsiz destek vereceksiniz?
 • Hangi altyapı ile yapılacak?

Dikkat etmeniz gerekenler: Kurumsal ve kaliteli bir web sitesi 500 TL ve altına yapılamaz. Dijital alanda hizmet vererek sizlere bu fiyatları teklif eden kişiler dikkat etmenizi ve haklarınızı sözleşme ile garanti almanızı tavsiye ediyoruz.

En Kaliteli kurumsal web sitelerine en ekonomik koşullarda sahip olmak için bizimle buraya tıklayarak iletişime geçebilir, veya buraya tıklayarak Whatsapp hattımızda hızlıca bilgi alabilirsiniz.